Author: 6***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Price: HK$30.00
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 5W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000~3000LM |
| SKU | sq25101101119206166 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 5820258 people said the quality is very good!
Author: 6***2
Date:
Review: ❤️❤️
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: x***1
Date:
Review: Estos aún no los coloco 😂 pero se miran bien muy buena calidad
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: 5***0
Date:
Review: llegaron bien los pedidos ,excelente servicio
顏色: 彩色
尺寸: 2個
Author: w***7
Date:
Review: de buen material, llegan en excelente estado
顏色: 彩色
尺寸: 4 件
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.